Bilfen’den Üsküdar’a Hediye
Üsküdar Belediyesi Toplumsal Gelişim Merkezi TOGEM, 2 Aralık Perşembe günü Üsküdar Selami Ali Mahallesinde yeni bir Okul Öncesi Eğitim Birimini daha Milli Eğitime kazandırdı.

Üsküdar Belediyesi Toplumsal Gelişim Merkezi TOGEM, 2 Aralık Perşembe günü Üsküdar Selami Ali Mahallesinde yeni bir Okul Öncesi Eğitim Birimini daha Milli Eğitime kazandırdı. Bilfen Eğitim Kurumları Grubu Yönetim Kurulu Başkanı  Osman Öztürk ve Eşi Zeynep Öztürk tarafından masrafları karşılanan ve TOGEM tarafından Selami Ali İlköğretim Okulu bahçesinde yapımı gerçekleştirilen anaokuluna Bilfen Anaokulu adı verildi. Okulda 1 anasınıfı ile 1 oyun parkı bulunuyor.

 
Üsküdar Kaymakamı Süleyman Erdoğan, Üsküdar Belediyesi Başkan Yardımcısı Ali Rıza Şenbabaoğlu, TOGEM Başkanı Saadet Gülbaran , ses sanatcısı ve öğretim görevlisi Pınar Altınok, okul müdürleri, öğretmen, öğrenci ve Üsküdar halkı katıldı.
 

Açılış sırasında yapılan protokol konuşmalarında sosyal imkânları bulunmayan ancak potansiyel anlamda başarıya aç ve zeki öğrencilerin olanak sağlanması durumunda Türkiye'de çok önemli başarılara imza atabileceğinin altı çizildi. Programda, halk oyunları gösterilerinin anaokulunun açılışı gerçekleştirdi. Zeynep Öztürk’ün çocuklara yakın ilgisi ve dağıttığı hediyeler çocukları çok mutlu etti. Bu mutluluklarını Zeynep ablalarına sarılıp öperek göstermeleri günün bir başka güzelliklerinden biriydi.